Grunto tankinimas yra sudėtinga, daug darbo reikalaujanti, tačiau be galo svarbi užduotis. Norint pastatyti statinį ar konstrukciją, reikalingas betono tankinimas (arba analogiški sprendimai kitam gruntui). „Statybų panorama“ siūlo patogius sprendimus jums – galimybę atlikti šiuos darbus arba, mūsų taip pat siūloma paslauga – grunto tankintuvo nuoma. Jeigu turite laiko, jėgų ir žinių, galime patrauklia kaina pasiūlyti išsinuomoti tankintuvus bei kitą įrangą, reikalingą darbų atlikimui.


Kaip vyksta pagrindų tankinimo darbai?


Priklausomai nuo to, kokia technika ir technologija yra naudojama, tankinimas gali vykti skirtingai. Bene žinomiausias ir populiariausias „Statybų panorama“ atliekamas būdas yra dinaminis pagrindų sutankinimas.
Šis būdas yra įgyvendinamas naudojant itin didelės jėgos impulsą, kuris koncentruojamas į gruntą. Dinaminio tankinimo darbai paprastai sudaromi iš dviejų skirtingų etapų. Toks pagrindų tankinimas gali būti pritaikomas labai įvairiems gruntams, pradedant smėlio, baigiant žyvro ar net kitokiais. Dinaminis tankinimas leidžia labai sutankinti gruntą, dėl to jis taikomas statant didelius arba sudėtingus, didelę apkrovą patiriančius objektus.


Grunto, pagrindų tankinimo privalumai


Tankinimas yra atliekamas tam, kad gruntas būtų sutvirtinimas. Kuo jis tankesnis – tuo jis patvaresnis apkrovoms ir tuo geriau išlaikys stabilią konstrukciją paviršiuje.
Kai kada šis procesas puikiai tinka aplinkos funkcionalumo atstatymui. Kuomet erdvė buvo naudojama kitais tikslais, ją galima regeneruoti atlikus grunto tankinimą. Taip pat grunto tankintuvas leidžia dirbti su įvairiausiais skirtingais pagrindų tipais, todėl profesionali mūsų komanda galės įgyvendinti projektą nuo pradžios iki galo, kad ir kokie jo ypatumai.


Grunto tankintuvas taip pat yra ir nuomojamas. „Statybų panorama“ gali pasiūlyti kokybiškų ir profesionalių tankintuvų nuomą tiems, kurie nori darbus atlikti patys, tačiau nenori didelių išlaidų perkant tokią įrangą. Optimalesniam kaštų, laiko ir kitų resursų valdymui tikrai pravers nuoma. Kreipkitės nurodytais kontaktais ir gaukite pasiūlymą.