Nuosavas ekskavatorius - brangus pirkinys, todėl visada verčiau pasidomėti ekskavatoriaus nuoma. Ši sunkioji savaeigė mašina, skirta birioms medžiagoms kasti ar perkelti. Be šio “galiūno”, kurio idėją pasauliui pateikė Leonardas da Vinčis, sunkiai įsivaizduojami bet kokie didesni statybiniai projektai ar kasimo darbai.

Tinkamai prižiūrimi bei eksploatuojami ekskavatoriai statybose darbuojasi ne prasčiau, nei nauji. Pagal veikimo principą šiuolaikiniai ekskavatoriai skirstomi taip:

  • Vienakaušiai, cikliškai veikiantys ekskavatoriai;
  • Daugiakaušiai, nenutrūkstamai veikiantys ekskavatoriai.

Vienakaušiai ekskavatoriai dar skirstomi į universaliuosius ir specialiuosius. Statybose paprastai darbuojasi būtent universalieji.

Specialieji ekskavatoriai turi tik vieną konkretiems darbams skirtą padargą. Daugiakaušiai ekskavatoriai gruntą ardo kaušais, pritvirtintais prie rotoriaus arba grandinės ir judančiais uždara trajektorija.

Jeigu ekskavatoriaus neplanuojate naudoti intensyviai, o tik pavieniams darbams atlikti, nuoma yra tinkamiausia išeitis, kuri ženkliai sumažins darbų atlikimo kainą bei išgelbės Jus nuo papildomų rūpesčių. Išsinuomoto ekskavatoriaus pliusas, kad jeigu Jums nepatiko pasirinktas variantas, kitą kartą kitiems galima rinktis kitokį, arba iš karto skambinti techniką nuomojančiai įmonei prašydami pakeisti, labiausiai atliekamams darbams atitinkančiu įrenginiu.

Nemažai techniką nuomojančių įmonių kartu su ja atsiunčia ir savo operatorius. Taip darome ir mes. Patyręs ir prie ekskavatoriaus pripratęs žmogus darbus atlieka žymiai greičiau ir kokybiškiau. Nuomojant techniką su patyrusiais operatoriais, sutaupysite laiko, už kurį mokate.

„Statybų panorama“ siūlo krautuvų ir ekskavatorių nuomą:

  • Ratinis ekskavatorius CAT 315D, 17t (yra kasimo ir planiravimo kaušai);
  • Mini ekskavatorius CAT 302.5, 2.9t (yra kasimo 35 cm, 55 cm ir planiravimo kaušai);
  • Mini krautuvas (Bobcat), 3,6t. Tai universalus įrenginys pakrovimo, iškrovimo, birių medžiagų transportavimo ir paviršių formavimo darbams atlikti;
  • Ekskavatorinis krautuvas CAT 434F (vadinamas, račiokas), turintis didelius abiejų ašių ratus. Ši universali mašina apjungia savyje ratinio ekskavatoriaus ir ratinio krautuvo funkcijas. Yra 30 cm, 70 cm, 90 cm ir planiravimo kaušai, iškrovimo šakės, galima atlikti žemės gręžimo darbus pamatams, įvairaus pločio grąžtais.

Jūsų darbai bus atlikti operatyviai ir kokybiškai, nereikės rūpintis technikos atgabenimu į objektą bei išgabenimu. Susisiekite su mumis, informuokite, kokius darbus planuojate, o mes pasakysime, kurio ekskavatoriaus, kokios statybinės technikos nuoma Jums reikalinga. Visada stengiamės lanksčiai prisitaikyti prie kliento poreikių.

Jeigu Jus domina ekskavatoriaus nuoma palankiomis sąlygomis, apsilankykite pas mus adresu www.technikosnuoma24., arba skambinkite telefonu +370 687 35935 bei rašykite elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..