Statybinės technikos nuoma Jūsų patogumui bei sklandžiam darbų atlikimui

Nesvarbu, kokios apimties statybinio projekto ruošiatės imtis, Jums bus reikalinga tam tikra įranga bei technika. Būtent nuo jos nemaža dalimi priklausys, kaip greitai ir kaip sklandžiai vyks objekte darbai. Profesionalūs patikimų gamintojų įrankiai bei statybos technika kainuoja nemažai, todėl finansiškai palanku pasidomėti statybinės technikos nuoma.

Įsigijus statybos techniką, reikia rūpintis dar ir vieta, kur ji bus saugoma (ypač jei tai stambesnis įrenginys), priežiūra, remontu ir t. t. Reikalingi papildomi darbuotojai, kurie atliktų priežiūrą. Todėl nemaža dalis įmonių ją tiesiog išsinuomoja, taip sutaupydamos nemažai finansų. Įvertinus daug krtierijų apsimoka pereiti prie statybinės įrangos nuomos.

Rimtus darbus patikėkite profesionaliai įrangai bei patyrusiems operatoriams “Statybų panorama“ ne tik užsiima statybinės technikos nuoma Kaune, tačiau ir konsultuoja bei padeda apsispręsti, kokia būtent statybinė įranga reikalinga klientui. Darbus su išsinuomota technika atlieka mūsų operatoriai. Jums nereikia domėtis, kokią techniką geriau rinktis, nes tai mūsų pareigos ir atsakomybė. Jei darbo metu įrenginys sugenda, mes jį taisome arba pakeičiame kitu.

Dirbdami su technikos nuoma, stengiamės prisitaikyti prie visokių poreikių, tačiau dažniausiai atliekame šio tipo darbus:

  • Grunto kasimo, užpylimo, lyginimo, šlaitavimo;
  • Sklypų planiravimo;
  • Pagrindų tankinimo;
  • Pamatų polių gręžimo;
  • Aikštelių, kelių ir takų įrengimo;
  • Trinkelių klojimo.

Technikos nuoma ne tik leidžia išvengti didelių išlaidų, kadangi nebūtina įsigyti reikiamų įrengimų mokant už juos pilną kainą, bet ir apsaugo nuo rūpesčio, kur ir kaip juos saugoti po atliktų darbų. Visą sunkiąją techniką į darbų atlikimo vietą atgabename ir išgabename mes (su ja paprastai dirba mūsų specialistai). Vienintelis Jūsų rūpestis - susisiekti su mumis bei susitarti dėl darbų atlikimo laiko ir kainos bei kitų sąlygų.

 

Lankstumas bei prisitaikymas prie kliento - mūsų darbo pagrindas

Kadangi planuojamų darbų apimtys būna labai įvairios, tai ir nuomos kaina tam pačiam įrenginiui gali būti skirtinga. Statybinę įrangą visada galima išsinuomoti ilgesniam ar trumpesniam laikui, atsižvelgiame į kliento norus bei lūkesčius ir lanksčiai prisitaikome tiek prie jo poreikių, tiek prie finansinių galimybių, tiek prie planų ir grafikų.

Užsakymus stengiamės atlikti kuo operatyviau, kadangi nenorime tuščiai švaistyti Jūsų laiko. Suprantame, kad vėluodami patys, priverstume vėluoti ir Jus.

Jeigu Jus domina statybų technikos nuoma Kaune palankiomis sąlygomis, skambinkite telefonu +370 687 35935 bei rašykite elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.