Namo ar kitoms konstrukcijoms statybose reikalingi poliai. Patiems, be patirties ar tinkamos įrangos, šie darbai kels labai didelius iššūkius. Polių gręžimas – labai paklausi „Statybų panorama“ teikiama paslauga, kuri reikalinga pirminiuose statybos projekto etapuose. Dažniausiai poliai gręžiami namo arba tvoros, sienos pamatams. „Statybų panorama“ siūlo profesionalias polių gręžimo paslaugas. Gręžimo įranga nuomojama kartu su operatoriumi, su kurio pagalba darbai bus atlikti operatyviai ir kokybiškai.


Polių gręžimo kaina


Polių gręžimas atliekamas individualiai, todėl ir kaina už paslaugas tiesiogiai priklauso nuo projekto apimties bei kitų faktorių. Profesionalai darbus atlieka kokybiškai ir tiksliai, o darbui skirta įranga yra aukščiausio lygio, tad rezultatus pasiekiame ganėtinai sparčiai. Jeigu jus domina, kokia kaina bus atliekamas polių gręžimas – susisiekite su mumis. Atlikus apžiūrą, įvertinus galimybes, galima pateikti pasiūlymą. Darbui naudojami patikimą įranga ( polių gręžimo grąžtai), kurie tvirtinami prie sunkiosios technikos, užtikrinant gręžimo stabilumą, tikslumą ir tolygumą.


Alternatyviai galime pasiūlyti ir polių gręžimui reikalingos įrangos nuomą internetu. Ši paslauga puikiai tiks tiems, kuriems svarbi žemesnė kaina, tačiau jie jau turi žinių ir patirties gręžiant polius.


Kaip vyksta polių gręžimo darbai?


Kaip jau minėjome, viskas prasideda nuo objekto apžiūros bei galimybių įvertinimo. Nustačius polių gręžimo vietą, į pagalbą pasitelkiamas specializuota, galinga gręžimo ir žemės darbų technika. Darbai dažniausiai neatliekami rankomis, naudojami keliolikos ar net keliasdešimties centimetrų skersmens diametro grąžtai (priklauso nuo projekto). Polių gręžimas pradedamas ir žemėje išgręžiama skylė. Į šią skylę ar ertmę galima įlieti betoną ir įstatyti armatūrą ar kitus konstrukcinius elementus.


Tiesiog išgręžti ertmes nepakanka. Reikia žinoti grunto ypatumus, savybes. Tradiciškai aplink nuosavus sklypus žmonės rinkdavosi polių skyles gręžti patys savo jėgomis, rankiniais grąžtais, tačiau toks metodas reikalauja itin daug laiko ir jėgų. Daug efektyviau patikėti šiuos darbus profesionalams – išsinuomuoti polių gręžimo įrangą su operatoriumi galite susisiekę su „Statybų panorama“ tel.: +370 687 35935 arba el. Paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..