Jeigu norite pagerinti savo namo sklypo, teritorijos ar turimo ploto estetiką, jums tikrai pravers vejos bortelių montavimas ir bordiūrų įrengimo paslaugos. Technikosnuoma24.lt jums siūlo patogią ir greitą galimybę rezervuoti šias paslaugas internetu. Taupykite savo laiką ir gaukite geriausius rezultatus.


Mūsų internetiniame puslapyje rasite daug informacijos apie įvairias statybos paslaugas. „Statybų panorama“ atliks smulkius ar didelius kelio, šaligatvio ar vejos bortelių įrengimo darbus. Taip pat siūlomos šios paslaugos: trinkelių klojimas, drenažo įrengimas, žemės lyginimas, polių gręžimas ir daug kitų. Klientams, kuriems aktualus bortelių klojimas ir šaligatvių įrengimas, taip pat gali praversti ir įrangos nuoma. Kreipkitės ir gaukite pasiūlymą!


Kelio ir vejos bortų atribojimai


Borteliai – labai svarbi detalė, kuri apsaugo ne tik jus, bet ir visus eisme ar judėjime dalyvaujančius asmenis. Žvelgiant į namo ar sklypo erdvę, borteliai gali būti reikalingi ir naudingi atskiriant vieną zoną nuo kitos, siekiant optimaliau valdyti esamą erdvę. Bortelius galite įsirengti prie savo įvažiavimo, šalia vejos, prie sklypo ribos. Bortelių dėjimas yra ganėtinai sudėtingas ir profesionalių žinių bei įrangos reikalaujantis darbas, todėl nerekomenduojame šių darbų atlikinėti patiems, o kreiptis į specialistus, kurie kokybiškai atliks bortelių dėjimo darbus.
„Statybų panorama“ turi ilgametę patirtį teikiant įvairias, panašaus profilio paslaugas bei aptarnaujant daugybę privačių ir verslo klientų visoje Lietuvoje.


Kelio, vejos bortų atnaujinimo darbai


Jeigu jūsų dabartiniai borteliai gerokai susidėvėjo, pastebimos arba jaučiamos deformacijos, nebetenkina nei estetinė, nei fizinė objekto būklė – tikrai pravers betoninių kelio ar vejos bortų atnaujinimo darbai.
Atvykus į objektą bei atlikus apžiūrą, galime įvertinti projekto apimtis, preliminarią darbų atlikimo trukmę, pateikti sąmatą. Galutinė paslaugų kaina priklauso nuo sklypo dydžio, atnaujinimo poreikių bei individualių sklypo ar teritorijos savybių. Atnaujinimo procesas ne tik padės pagerinti bendrą estetinę sklypo būklę, tačiau naujų bortelių montavimas ir apdirbimas gali net prisidėti prie to, kad pakils viso nekilnojamojo turto vertė. Be to, sklypas gali pasidaryti saugesnis jums, vaikams bei augintiniams.


To nereikėtų ignoruoti, kadangi pasenę ir deformavęsi borteliai gali tapti pavojingi bet kam, einančiam pėsčiomis, stumiant kūdikio vežimą, važiuojant dviračiu, elektriniu paspirtuku ar net šalia pravažiuojantiems automobiliams. Patariame nedelsti ir šia problema pasirūpinti jau dabar.


Kelio ir vejos bortelių tipai ir pritaikymo galimybės


Kelių ir vejos borteliai paprastai gali būti dekoratyviniai arba ne. Taip pat skiriasi ir jų aukščiai. Aukštesni borteliai paprastai montuojami šalia kelio bei norint geresnės apsaugos tarp kelio ir šaligatvio, takelio. Žemesni borteliai taip pat gali tikti šalia kelio bei prie įvažiavimų ar skiriant kelią nuo parkavimo vietos. Tiek vejos bortelių įrengimas, tiek bordiūrai šalia kelio geriausiai įrengiami pasitarus su specialistais bei gavus jų rekomendacijas, įžvalgas, nuomonę dėl projekto.


Bortelių dėjimas gera kaina domina, ko gero kiekvieną klientą, todėl „Statybų panorama“ stengiasi pasiūlyti patraukliausias sąlygas. Savaime suprantama, kad galutinę sąmatą sudaro pačių bortelių kaina ir darbas. Mūsų kolektyvą sudaro patyrę specialistai. Naudojame modernią techniką, todėl siūlome spartų ir kokybišką darbų atlikimą. Bortelių kaina ir kitos paslaugų suteikimo sąlygos jums pristatomos prieš pradedant darbus. Vertiname skaidrumą ir siekiame, kad kiekvienas klientas liktų maksimaliai patenkintas, todėl stengiamės maksimaliai aiškiai komunikuoti.