Vienas iš svarbiausių darbų formuojant aplinką, statant namus arba tvarkant erdvę – sklypų planiravimas. „Statybų panorama“ kokybiškai atliks sklypų planiravimo paslaugas visoje Lietuvoje. Darbams atlikti naudojama pajėgi, šiuolaikiška technika, o su ja dirba daugelio metų patirtį turintys profesionalai.


Kaip vyksta sklypų planiravimas?


Sklypo planiravimas visada prasideda nuo objekto analizės bei darbų plano paruošimo. Tik išanalizavus esamų darbų poreikį bei galimybes galima nustatyti geriausią darbų eigą, išvengti broko ar klaidų, pateikti sąmatą, įvertinti trukmę.
Sutarus dėl sąlygų, nustatytu laiku į jūsų objektą atvyksta „Statybų panorama“ komanda su visa reikiama įranga ir pradeda darbus. Sklypų planiravimas gali trukti nuo kelių dienų iki kelių savaičių, priklausomai nuo sklypo dydžio ir reljefo.


Planiravimo paslaugų kainos


Sklypo planiravimas – individualizuota paslauga. Visos atlikimo sąlygos tiesiogiai priklauso nuo sklypo dydžio, projekto apimties ir sudėtingumo. Jūsų patogumui, siūlome galimybę paslaugą rezervuoti internetu. Kreipkitės nurodytais kontaktais, informuokite, kad aktuali planiravimo paslauga profesionali komanda atvyks įvertinti objektą. Po įvertinimo ir planų sudarymo galima nustatyti, kokia gi bus paslaugos kaina.