BOBCAT nuoma – Jūsų profesionaliam darbui

BOBCAT nuoma viena iš paklausiausių paslaugų statybų ir aplinkos tvarkymo srityje. Mini krautuvai pasitarnauja ne tik smulkioms įmonėms, bet ir privatiems asmenims. „Statybų panorama“ teikia krautuvų, ekskavatorių ir kitos technikos nuomos paslaugas už prieinamą kainą.

BOBCAT firma ypač populiari ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Jos įranga vertinama dėl patikimos kokybės ir funkcionalumo, todėl daugelį tokio tipo krautuvų žmonės vadina tiesiog „bobcat“ neatsižvelgiant į tikrąjį gamintoją bei modelį.

“Statybų panorama“ nuomos paslaugų teikimui pasirinko tokį pat garsų amerikiečių gamintoją CATERPILLAR (trump. CAT).

 

Mini krautuvai skirti ne tik krovos darbams

Tad kam reikalingi mini krautuvai ir kokios jų funkcijos? Priklausomai nuo modelio ir papildomų priedų, šie nedideli pagalbininkai gali atlikti įvairius darbus:

 • Kasimo;
 • Krovimo;
 • Žemės lyginimo ir jos paviršiaus formavimo;
 • Gręžimo;
 • Transportavimo;
 • Sniego valymo;
 • Ir kt.

Mini krautuvai būna vikšriniai ir ratiniai. Pastarieji populiaresni dėl savo manevringumo.

Taigi, krautuvų nuoma palengvina daugybės žmonių ūkio ir kitus veiklos darbus, kuomet kažkokios funkcijos reikia vienkartiniams uždaviniams.

 

Mini krautuvo CAT 626 C nuoma “Statybų panorama

Mūsų turimas ir nuomojamas universalus mini krautuvas:

 • Pakrauna ir iškrauna įvairias medžiagas;
 • Transportuoja birius ir kitus kietus gaminius;
 • Atlieka paviršių formavimo darbus.

Užtikriname, kad CAT krautuvai tokie pat profesionalūs kaip ir BOBCAT, todėl Jums reikiami darbai bus atlikti tinkamai.

Šis, universalus 3,6 t mini krautuvas nuomojamas kartu su operatoriumi, todėl Jums nereikės rūpintis įrangos valdymu. Žinoma, jei esate profesionalus operatorius ir norimo atlikti darbo niekam nepatikėsite, tuomet galimi kompromisai. Tačiau mes visada rekomenduojame savo darbuotoją – taip paprasčiau bei Jums nėra atsakomybės dėl nenumatytų situacijų.

Pas mus mini krautuvo nuoma už palankią kainą.

Laukiame Jūsų užsakymų ir papildomų klausimų tel. +37068735935 ir el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Kokioms reikmėms naudinga mini krautuvo CAT nuoma?

Pakalbėkime detaliau apie mini krautuvų galimybes bei funkcijas. Dažniausiai privatūs asmenys ir įmonės nuomojasi mini krautuvus aplinkos tvarkymo darbams. Jeigu Jums reikia:

 • Išlyginti ir suformuoti kiemo erdvę, tuomet mini krautuvas puikus pagalbininkas. Plataus ir lygaus kaušo pagalba operatorius išlygins paviršių, suformuos kalveles, skirtas alpinariumams bei atliks kitas reikiamas panašaus pobūdžio užduotis;
 • Pašalinti senos vejos paviršių, kad galėtumėte pasėti naują. Krautuvo pagalba tai paprasta atlikti. Nukastos vejos vietoje atnaujinsime žemę, ją paskirstę, paruošime naujos žolės sodinimui.
 • Nutiesti takelius, aikšteles iš trinkelių ar kitų medžiagų. Tuomet krautuvas išlygins paviršių, ant kurio bus galima jas kloti.
 • Perkelti birias medžiagas iš vienos vietos į kitą, kuomet su kastuvu ir karučiu tektų darbuotis labai ilgai. Mini krautuvas ženkliai pagreitins ir palengvins Jums darbą;
 • Nustumti sniego kalnus. Jeigu Jūsų sodybos ar kiemo teritorija didelė, arba nesulaukiate, kada valys gyvenvietės kelius, tuomet mini krautuvas taps tikru gelbėtoju. Todėl, jei esate sodybos savininkas, nevarkite, kuomet sniego iki kelių. Mūsų žiemos pastaruoju metu nėra labai baltos, ilgos ir šaltos, todėl ši vienkartinė nuoma nebus brangi.

Kaip ir kalbėjome anksčiau, dauguma žmonių Google sistemoje ieško „bobcat nuoma kaina“. Todėl išvydę žodį ne „bobcat“, o pavyzdžiui CAT, neskubėkite ieškoti kito varianto. Bobcat‘as tai ne funkcija, o vienas iš žinomų gamintojų. Tad, jei ieškote bobcat nuoma Kaune ar kitame mieste, atkreipkite dėmesį į šios technikos galimybes ir galingumą. Žinoma, nepamirškite, jog mini krautuvų yra su vikšrais ir su ratais.

 

Kada rinktis vikšrinį, o kada – ratinį mini ekskavatorių?

Ratinio ekskavatoriaus nuomą rekomenduojame rinktis esant kietesniam darbų vietos paviršiui. Vikšrinio mini krautuvo eksploatacija šiek tiek brangesnė, tačiau jis labiau tinka ten, kur minkšta žemė ir yra galimybė užklimpti.

 

Kur transportuojame nuomojamą techniką?

„Statybų panorama“ įsikūrusi Kauno raj., todėl, jei ieškojote bobcat nuoma Kaune, mūsų paslaugas užsisakyti tikrai apsimoka. Techniką atgabensime į bet kurią Kauno rajono vietą.

Jeigu apsisprendėte, kad Jums aktuali mini krautuvo nuoma, o Kaunas ar jo rajonas – darbų strateginė vieta, tuomet lauksime Jūsų skambučio tel. +37068735935