Ratinio ekskavatoriaus nuoma Jūsų patogumui ir kokybiškiems darbams

Gana dažnai, atliekant statybų bei aplinkos tvarkymo darbus, prireikia manevringos statybinės technikos. Tvarkant teritoriją, tenka lyginti sklypą, ar iš vienos jo vietos į kitą pervežti gruntą, iškasti didesnius riedulius. Visus šiuos bei panašius darbus nesunkiai gali atlikti ratiniai ekskavatoriai.

Ratinis ekskavatorius puikiai tinka tuomet kai reikia atlikti krovimo, kasimo, šlaitavimo, lyginimo, montavimo, griovimo darbus ant tvirto pagrindo.

Jei Jums prireikia įsirengti atskirą kanalizacijos sistemą individualiam namui, iškasti kanalizacijos duobes bei įmontuoti šulinius, šiuose darbuose taip pat puikiai pagelbės ratinis ekskavatorius. Jis per kelias valandas nesudėtingai atliks visus reikalingus kasimo ir krovimo darbus.

Kuomet aplinkos tvarkymo ar grunto kasimo darbus reikia atlikti ne kasdien, o tik kelis kartus metuose ar net dar rečiau, įsigyti nuosavą ekskavatorių iš tiesų nėra ekonomiška. Tokiais atvejais ratinio ekskavatoriaus nuoma Kaune yra puikus pasirinkimas.

 

Geriau pirkti ar nuomotis?

Tai priklauso nuo to, kaip dažnai Jums reikia atlikti įvairius kasimo, lyginimo bei išvežimo darbus. Jei planuojate patys užsiimti statybų verslu, ar teikti panašias paslaugas, tuomet naudingiau būtų įsigyti vieną ar net kelis ekskavatorius. Tačiau, jei žemės kasimo darbus Jums reikės atlikti tik tol, kol tęsis namo statybos bei dar kelis kartus ateityje, tokiu atveju puikiausia išeitis – ratinio ekskavatoriaus nuoma.

Išsinuomavus ekskavatorių nereikės valdyti patiems, “Technikosnuoma24 Jums siūlo nuomotis ne tik pačią techniką, bet kartu patyrusį operatorių.

Į ratinio ekskavatoriaus nuomos kainą įskačiuota mechanizmo nuoma, kuras, operatoriaus darbas - Jums jokių papildomų mokesčių.

Mums rūpi mūsų klientai, tad Jums siūlome lanksčias paslaugų sąlygas bei kainas. Neturi reikšmės ar Jūs dirbate Kaune, ar kitame mieste, visuomet galite pasinaudoti ratinio ekskavatoriaus nuoma.