Ekskavatorinis krautuvas (račiokas) palengvins Jūsų statybos darbus

Ekskavatoriai bei kita panaši technika be jokios abejonės gerokai palengvina statybų darbą. Juk jų pagalba be didelių pastangų galima iškasti tūkstančius kubinių metrų žemės. Toks ekskavatorių funkcionalumas neabejotinai padidina statybos darbų našumą.

Ekskavatorinis krautuvas dažniausiai dar liaudiškai vadinamas račioku. Račiokas yra modifikuotas traktorius, priekyje ir gale turintis pritaisytus semtuvus. Iš kitų sunkių technikos priemonių, ekskavatorius krautuvas išsiskiria dėl įvairiapusio pritaikomumo. Taigi jie puikiausiai tinka mažesniems statybų ir inžinerijos projektams. Tokiems kaip, miestų gatvių taisymo darbai bei vidutinio dydžio gyvenamųjų namų projektai.

 

Kam naudojamas ekskavatorius krautuvas?

Račiokas šiandieną naudojamas gana plačiai. Šie traktoriai pasitelkiami tose vietose, kur nėra galimybės privažiuoti galingesnei ir sudėtingesnei technikai. Ekskavatorinis krautuvas pasižymi kompaktiškumu ir universalumu, todėl tai viena populiariausių, miestuose naudojamų statybų technikos priemonių. Sudėtingesniems ir didesniems kasybos ir krovimo darbams jau naudojamas vikšrinis ekskavatorius.

Ekskavatorinis krautuvas į pagalbą pasitelkiamas mažiems griovimo bei statybos darbams, statybinių medžiagų gabenimui, kasybai, asfalto ardymui ar kelių tiesimui. Atsižvelgiant į tai, kad krautuvo kaušą galima pakeisti kitais papildomais priedais, tokiais kaip, įvairaus pločio grąžtais, račioko atliekamų darbų įvairovė iš tiesų didelė.

 

Taupantiems laiką ir pinigus - puikus pasirinkimas ekskavatorinio krautuvo nuoma

Juk kiekvienam svarbus kokybiškai atliktas darbas ir tuo pat metu sutaupytas laikas bei ženkliai mažesnės išlaidos. „Statybų panorama“ savo klientams turi puikų pasiūlymą. Ekskavatorinio krautuvo nuoma kaip tik tinkamas variantas tuomet, kai reikia atlikti tokius statybos darbus: kasimo, krovos, lyginimo, pakrovimo – iškrovimo kaušu bei šakėmis, grunto ir statybinių medžiagų pervežimas.

Šiam tikslui „Statybų panorama“ yra ekskavatorius krautuvas (račiokas) CAT 434F. Tai daugiafunkcinis traktorius, turintis:

  • Abiejų ašių didelius ratus;
  • Universalumą, kuris apjungia ratinio ekskavatoriaus ir ratinio krautuvo funkcijas;
  • 30 cm, 75 cm, 90 cm bei planiravimo kaušus;
  • Iškrovimo šakes;
  • Taip pat atlieka žemės gręžimo darbus įvairaus pločio grąžtais.

„Cat“ prekės ženklas pripažintas, puikiai žinomas ir plačiai naudojamas visame pasaulyje. Šio ženklo statybinė technika itin aukštos kokybės ir patvari. Todėl Lietuvoje klientai, vertina „Cat“ technikos ilgaamžiškumą bei patvarumą. Tai iš tiesų teigiamas signalas statybų rinkai, kurioje didėjantis kokybiškos technikos skaičius leidžia greičiau ir sklandžiau įgyvendinti projektus. Tad pasinaudoję paslauga „račioko nuoma“, tikrai neprašausite pro šalį.

 

Kodėl verta rinktis „Statybų panorama“?

Todėl, kad mums svarbus kiekvienas mūsų klientas. Siūlome lanksčias nuomos sąlygas ir palankias kainas. Visada galima kreiptis ir tartis dėl sąlygų. Paslaugas stengiamės suteikti laiku, greitai ir kokybiškai.

Dirbame ne tik Kaune ir Kauno rajone, tad ekskavatorinio krautuvo nuoma ir darbų atlikimu galima pasinaudoti ir tolimesniuose objektuose. Su išnuomota technika dirba ilgametę darbo patirtį turintys profesionalūs „Statybų panorama“ darbuotojai. Klientų patogumui, technika visada pristatoma į nurodytą objektą.

Pasinaudokite galimybe atlikti darbus greitai, kokybiškai ir taupant pinigus. Susisiekite su mumis tel. +37068735935 ar el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir užduokite Jums rūpimus klausimus apie statybinės technikos nuomą.